Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.
Více informací
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
nebo
Přihlásit se přes Seznam
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 603 429 111
info@podspure.cz
Věrnostní program Podspure Benefit
Věrnostní program Podspure Business
Velkoobchodní spolupráce Podspure Partner
Profesionální úklidové řešení pro provozovny
Obchodní podmínky
Doprava a platba
Podmínky ochrany osobních údajů
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
HUF
PLN
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Novinky
Baterie
ITÁLIE - SWEET HOME a ELODERMA
Prací gely
Aviváže a parfémy do prádla
Mýdla a Sprchové gely
Vonný program
Tělové mlhy
Kapesníčky z čisté bavlny a stříbra
Kuchyně
Vůně do auta
Vlasová kosmetika - Eloderma
Drogérie
Domácnost
Bytové vůně
,
Úklid
,
Úklidové pomůcky
,
Praní
,
Papírenský sortiment
Kosmetika
Péče o dítě
,
Péče o ruce
,
Zubní hygiena
,
Péče o vlasy
,
Péče o obličej
,
Péče o oční okolí
,
Péče o tělo
,
Krémy na opalování
Auto-moto kosmetika
XXL Drogérie a gastro
Praní
Prací prášky
,
Prací gely
,
Aviváže
,
Odstraňovače skvrn
,
Kapsle
,
Sušička
Úklid
Dezinfekce
,
Universal
,
Kuchyně
,
Toaleta
,
Podlahy
,
Okna
,
Tekutá mýdla
,
Textil a kůže
,
Koupelna
,
Nábytek
Drogérie gastro a XXL
Papírenský program
Toaletní papíry
,
Papírové ubrousky
,
Papírové utěrky
,
Papírové kapesníky
,
Vatové tampóny
,
Menu boxy
,
Nápojové kelímky
,
Jednorázové nádobí
,
Kotoučky do tiskárny
Úklidové pomůcky
Hadry a utěrky
,
Houbičky a žínky
,
Úklidové kartáče
,
Smetáčky a lopatky
,
Koštata
,
Úklidové vozíky
Dekorativní vůně
Vonné tyčinky
,
Vonné sáčky
,
Vonné svíčky
,
Osvěžovače
Alobal a potravinářská folie
Potraviny
Sušenky
Oříšky slané, sladké
Lízátka
Bonbóny
Kečup a majonéza
Šumivé tablety
Nápoje
Čaje
Svařák a punč
Káva
Čokolády
Akce %
VÝPRODEJ
Originální pivní kosmetika - SAELA
Značky
AIR WICK
ALPIA
Měna
(CZK)
CZK
EUR
HUF
PLN
Přihlášení
Více
Domů
/
Drogérie
/
Domácnost
Domácnost
, Strana 9
Bytové vůně
Úklid
Úklidové pomůcky
Praní
Papírenský sortiment
Nejprodávanější
Chanteclair Sgrassatore Universale 600ml Limone - odmašťovač s rozprašovačem
Skladem
(1 balení)
5607
99 Kč
(81,82 Kč bez DPH)
Deluxe Enzo Blend gel 950ml White - 31WL
Skladem
(1 ks)
6341
58 Kč
(47,93 Kč bez DPH)
Deluxe Enzo Blend gel 950ml Universal - 31WL
Skladem
(15 ks)
6338
58 Kč
(47,93 Kč bez DPH)
Houbové utěrky Clanax 5 ks
Skladem
(18 ks)
6320
33 Kč
(27,27 Kč bez DPH)
Sáčky do koše 45x52cm 50ks,HDPE,16l,čiré
Skladem
(23 ks)
6132
24 Kč
(19,83 Kč bez DPH)
Utěrka Petr pro každou příležitost 38 x 34 růžová /1kus
Skladem
(18 ks)
5897
8 Kč
(6,61 Kč bez DPH)
UTĚRKA ZELENÁ -CHIC LAVETTE SUPER 51x36cm/ 1 kus
Skladem
(23 ks)
5849
27 Kč
(22,31 Kč bez DPH)
Utěrka mikrovlákno 40 x 40 cm 260 g růžová _
Utěrka mikrovlákno 40 x 40 cm 260 g růžová _
Momentálně vyprodáno
5568
29 Kč
(23,97 Kč bez DPH)
Utěrka CLEAMAX FINE 40x40 cm žlutá,modrá 1 ks
Utěrka CLEAMAX FINE 40x40 cm žlutá 1 ks
Skladem
(15 ks)
5562
49 Kč
(40,50 Kč bez DPH)
Chanteclair WC Schiumattiva Candeggina 625ml - čistící WC pěna s bělidlem
Chanteclair WC Schiumattiva Candeggina 625ml - čistící WC pěna s bělidlem
Skladem
(1 balení)
5240
94 Kč
(77,69 Kč bez DPH)
Zobrazit více produktů
Řazení produktů
Abecedně
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
552
položek celkem
Výpis produktů
Mavi Beyaz Smartline utěrka se středovým odvíjením
Turecko
Momentálně vyprodáno
94,21 Kč bez DPH
114 Kč
Detail
713
Mr.Teppich Antialergen prostředek na čištění čalounění "suchá pěna" s vůní moře 600ml
Skladem
(11 ks)
85,95 Kč bez DPH
104 Kč
Do košíku
1837
Mr.Teppich odstraňovač skvrn z čalounění
Skladem
(10 ks)
51,24 Kč bez DPH
62 Kč
Do košíku
1834
Mr.TEPPICH suchá pěna na čalounění, s vůní květů 600 ml
Momentálně vyprodáno
85,95 Kč bez DPH
104 Kč
Měrná cena:
17,33 Kč / 100 ml
Detail
5411
NICKY Big Bag XXL 48ks - 2-vr. toaletní papír
Maďarsko
Skladem
(1 ks)
288,43 Kč bez DPH
349 Kč
Do košíku
268
NICKY Big Pack Kamilla 32ks - 3-vr.-heřmánek toaletní papír
Německo
Momentálně vyprodáno
247,11 Kč bez DPH
299 Kč
Detail
267
Nitrilové rukavice NITRIL IDEAL3 100ks, nepudrované, černé, vel. L
Skladem
(7 balení)
143,80 Kč bez DPH
174 Kč
Do košíku
6273
Omo Prací prášek pro intenzivní zářivost 85 dávek 5,1 kg
Neměcko
Momentálně vyprodáno
376,86 Kč bez DPH
456 Kč
Měrná cena:
8,94 Kč / 100 g
Detail
5360
Omo Professional prací gel na barevné prádlo 71 dávek 5 l
Neměcko
Momentálně vyprodáno
391,74 Kč bez DPH
474 Kč
Měrná cena:
9,48 Kč / 100 ml
Detail
5366
OMO Professional prací prášek Colour 7kg - 140WL
Skladem
(3 balení)
751,24 Kč bez DPH
909 Kč
Měrná cena:
12,99 Kč / 100 g
Do košíku
5408
Omo Professional prášek na bílé prádlo 7 kg / 140 praní
Skladem
(2 balení)
751,24 Kč bez DPH
909 Kč
Měrná cena:
12,99 Kč / 100 g
Do košíku
5399
Omo Professional Univerzální prací gel Active Clean 71 dávek 5 l
Neměcko
Momentálně vyprodáno
391,74 Kč bez DPH
474 Kč
Měrná cena:
9,48 Kč / 100 ml
Detail
5363
Akce týdne
Akce
248 Kč
–16 %
PERLUX SUPER COMPACT COLOR PRACÍ PERLY NA BAREVNÉ PRÁDLO 32ks
Skladem
(10 balení)
171,90 Kč bez DPH
208 Kč
Měrná cena:
6,50 Kč / 1 ks
Do košíku
6368
Persil Color Kraft-Gel 65 praní, 2,925l
Neměcko
Skladem
(4 balení)
321,49 Kč bez DPH
389 Kč
Měrná cena:
13,30 Kč / 100 ml
Do košíku
6377
Persil Color prací gel s vůní levandule, 80 dávek, 4 l
Německo
Momentálně vyprodáno
492,56 Kč bez DPH
596 Kč
Měrná cena:
183,38 Kč / 1 l
Detail
3102
Persil Color prací gel Tiefenrein s vůní Silan 60 dávek, 2,7 l
Německo
Momentálně vyprodáno
379,34 Kč bez DPH
459 Kč
Měrná cena:
141,23 Kč / 1 l
Detail
4554
Persil Color prášek na praní barevného prádla 90 dávek - originál z Německa
Skladem
(4 balení)
733,88 Kč bez DPH
888 Kč
Měrná cena:
17,94 Kč / 100 g
Do košíku
6123
Akce týdne
Akce
721 Kč
–5 %
Persil DISCS universal kapsle 76 ks 4in1 v sáčku
Neměcko
Skladem
(2 balení)
561,16 Kč bez DPH
679 Kč
Měrná cena:
8,93 Kč / 1 ks
Do košíku
4048
Persil gel 4,5L Tiefenrein Color - 100W
Německo
Skladem
(2 balení)
602,48 Kč bez DPH
729 Kč
Měrná cena:
16,20 Kč / 100 ml
Do košíku
4003
Persil gel 4,5L Tiefenrein Universal - 100W
Německo
Skladem
(1 balení)
602,48 Kč bez DPH
729 Kč
Měrná cena:
16,20 Kč / 100 ml
Do košíku
2890
Persil Sensitive Megaperls 1,04KG 16WL
Neměcko
Skladem
(5 ks)
197,52 Kč bez DPH
239 Kč
Do košíku
3177
Persil Tiefen Rein Color Megaperls 16 dávek
Skladem
(4 ks)
209,09 Kč bez DPH
253 Kč
Do košíku
3174
Persil Tiefen Rein Color prášek 90 dávek 5,4 kg
Německo
Skladem
(3 balení)
722,31 Kč bez DPH
874 Kč
Měrná cena:
16,19 Kč / 100 g
Do košíku
3092
Persil Tiefen Rein Universal Megaperls 16 dávek
Německo
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(5 ks)
209,09 Kč bez DPH
253 Kč
Do košíku
2096
Persil Tiefen Rein Universal prášek 90 dávek 5,4 kg
Německo
Momentálně vyprodáno
722,31 Kč bez DPH
874 Kč
Detail
3091
Persil universal Kraft-Gel 65 praní, 2,925l
Neměcko
Skladem
(4 balení)
321,49 Kč bez DPH
389 Kč
Měrná cena:
13,30 Kč / 100 ml
Do košíku
6374
Persil Universal Morgenfrische tiefenrein prací prášek 4,95 kg - 90 praní
Skladem
(4 balení)
733,88 Kč bez DPH
888 Kč
Měrná cena:
17,94 Kč / 100 g
Do košíku
6120
Persil XL Color prací gel 65 pracích dávek 1,3l
Persil XL Color prací gel 65 pracích dávek 1,3l
Skladem
(4 balení)
428,93 Kč bez DPH
519 Kč
Měrná cena:
39,92 Kč / 100 ml
Do košíku
5255
Persil XL Univerzální prací gel 65 pracích dávek 1,3l
persil
Skladem
(1 balení)
428,93 Kč bez DPH
519 Kč
Měrná cena:
39,92 Kč / 100 ml
Do košíku
5258
Pisoárové sítko 3D Premium Ocean Breeze 1 ks
sítko
Skladem
(7 ks)
73,55 Kč bez DPH
89 Kč
Měrná cena:
89 Kč / 1 ks
Do košíku
5357
Pisoárové sítko 3D Premium Strawberry Lime 1 ks
Skladem
(7 ks)
73,55 Kč bez DPH
89 Kč
Měrná cena:
89 Kč / 1 ks
Do košíku
5500
Pisoárové sítko Advanced Clean Cotton 1 ks
Pisoárové sítko
Skladem
(14 ks)
73,55 Kč bez DPH
89 Kč
Do košíku
4823
Pisoárové sítko Advanced Lavender Dream 1ks
Skladem
(3 ks)
73,55 Kč bez DPH
89 Kč
Měrná cena:
89 Kč / 1 ks
Do košíku
6302
Pisoárové sítko Advanced Lemongrass 1 ks
Německo
Skladem
(4 ks)
73,55 Kč bez DPH
89 Kč
Do košíku
4643
Pisoárové sítko Basic Papaya Mango 1 ks
Pisoárové sítko Basic Papaya Mango 1 ks
Skladem
(1 ks)
73,55 Kč bez DPH
89 Kč
Do košíku
5810
Novinka
Prací gel na sportovní a syntetické oblečení - Chanteclair Capi Sportivi 900ml 18W -
Itálie
Skladem
(8 balení)
98,35 Kč bez DPH
119 Kč
Měrná cena:
13,22 Kč / 100 ml
Do košíku
5288
Ovládací prvky výpisu
Načíst 36 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 9 z 16.
1
9
16
552
položek celkem
Nahoru