Persil Color prací gel s vůní levandule, 80 dávek, 4 l Německo

Kód: 3102
Neohodnoceno
Značka: Persil
596 Kč 492,56 Kč bez DPH 183,38 Kč / 1 l
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
29.7.2024

Silný prací prostředek Dalli se složením proti skvrnám udrží vaše prádlo zářivě čisté i po častém praní. Díky své síle odstraňovat skvrny odstraní i ty nejodolnější skvrny. Šetrná péče o vlákna, kterou poskytuje prací prostředek dalli heavy-duty, je vhodná zejména pro bílé prádlo. Navíc je aktivní již při praní na 20 °C, čímž šetří energii a zároveň chrání životní prostředí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Persil Koncentrovaný prací gel s tekutým odstraňovačem skvrn je určen na barevné prádlo a je vhodný pro všechny druhy praček i na ruční praní. Persil dokonale odstraní i ty nejodolnější skvrny již od 20 °C, rozzáří vaše prádlo a zároveň mu dodá dlouhotrvající svěžest levandule. 

Třídění a vývěr pracího prostředku:

- Dbejte na symboly na oblečení a přizpůsobte tomu stupeň praní.

- Prádlo přetřiďte. Oddělte tmavé od světlého.

- Nové oblečení může pustit barvu. Perte proto raději odděleně při max. 40 °C.

- Není vhodné pro vlnu a hedvábí.

- Silně odolné skvrny nejprve odstraňte

Varování: Silně dráždí oči, skladujte mimo dosah dětí. Při zasažení očí, okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Při požití nevyvolávejte zvracení, dítěti hrozí nebezpečí vdechnutí vytvořené pěny, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení.

Složení: 15-30% aniontové povrchově aktivní látky, 5 až 15% neiontové povrchově aktivní látky, <5% fosfonátů, mýdla, parfémy (Amyl Cinnamal, Butylfenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, limonen, geraniol), enzymy

CLP_vykricnikVarování:
Produkt je specifikován jako dráždivý. Před použitím si přečtěte informace na štítku výrobku.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Prací gely
Hmotnost: 4 kg