Lenor prací prášek Universal Aprilfrisch 100 dávek 6 kg Německo

Kód: 218
Neohodnoceno
Značka: Lenor
789 Kč 652,07 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Lenor prací prášek 6kg Universal Aprilfrisch - 100WL - prací prášek Lenor na bílé a barevné tkaniny (kromě vlny a hedvábí) s vůní bílé lilie účinně pere, změkčuje tkaniny a zanechává je dokonale hebké. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lenor prací prášek 6kg Universal Aprilfrisch - 100WL - prací prášek Lenor na bílé a barevné tkaniny (kromě vlny a hedvábí) s vůní bílé lilie účinně pere, změkčuje tkaniny a zanechává je dokonale hebké. Látky se mnohem snadněji žehlí a neelektrizují. Teplotní rozsah 20-95 stupňů .Vypere precizně nečistoty a zároveň ochraňuje stálost barev. Prádlo je zářivě čisté a provoněné květinovou vůní. Prací gel je doporučeno kombinovat s aviváží Lenor pro zajištění ještě větší hebkosti. 

Varování. Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Při požití: Necítíte-li se dobře, volejte toxikologické informační středisko / lékaře. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

VAROVÁNÍ!

H319 Způsobuje vážné podráždění očí.

Dráždivý

 

Balení: 6,5 kg

VAROVÁNÍ! DRÁŽDIVÝ

Doplňkové parametry

Kategorie: Prací prášky
Hmotnost: 6.9 kg