Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.
Více informací
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
nebo
Přihlásit se přes Seznam
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 603 429 111
info@podspure.cz
Věrnostní program Podspure Benefit
Věrnostní program Podspure Business
Velkoobchodní spolupráce Podspure Partner
Profesionální úklidové řešení pro provozovny
Obchodní podmínky
Doprava a platba
Podmínky ochrany osobních údajů
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
HUF
PLN
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Novinky
Baterie
ITÁLIE - SWEET HOME a ELODERMA
Prací gely
Aviváže a parfémy do prádla
Mýdla a Sprchové gely
Vonný program
Tělové mlhy
Kapesníčky z čisté bavlny a stříbra
Kuchyně
Vůně do auta
Vlasová kosmetika - Eloderma
Drogérie
Domácnost
Bytové vůně
,
Úklid
,
Úklidové pomůcky
,
Praní
,
Papírenský sortiment
Kosmetika
Péče o dítě
,
Péče o ruce
,
Zubní hygiena
,
Péče o vlasy
,
Péče o obličej
,
Péče o oční okolí
,
Péče o tělo
,
Krémy na opalování
Auto-moto kosmetika
XXL Drogérie a gastro
Praní
Prací prášky
,
Prací gely
,
Aviváže
,
Odstraňovače skvrn
,
Kapsle
,
Sušička
Úklid
Dezinfekce
,
Universal
,
Kuchyně
,
Toaleta
,
Podlahy
,
Okna
,
Tekutá mýdla
,
Textil a kůže
,
Koupelna
,
Nábytek
Drogérie gastro a XXL
Papírenský program
Toaletní papíry
,
Papírové ubrousky
,
Papírové utěrky
,
Papírové kapesníky
,
Vatové tampóny
,
Menu boxy
,
Nápojové kelímky
,
Jednorázové nádobí
,
Kotoučky do tiskárny
Úklidové pomůcky
Hadry a utěrky
,
Houbičky a žínky
,
Úklidové kartáče
,
Smetáčky a lopatky
,
Koštata
,
Úklidové vozíky
Dekorativní vůně
Vonné tyčinky
,
Vonné sáčky
,
Vonné svíčky
,
Osvěžovače
Alobal a potravinářská folie
Potraviny
Sušenky
Oříšky slané, sladké
Lízátka
Bonbóny
Kečup a majonéza
Šumivé tablety
Nápoje
Čaje
Svařák a punč
Káva
Čokolády
Akce %
VÝPRODEJ
Originální pivní kosmetika - SAELA
Značky
AIR WICK
ALPIA
Měna
(CZK)
CZK
EUR
HUF
PLN
Přihlášení
Více
Domů
/
Drogérie
/
Domácnost
Domácnost
, Strana 10
Bytové vůně
Úklid
Úklidové pomůcky
Praní
Papírenský sortiment
Nejprodávanější
Chanteclair Sgrassatore Universale 600ml Limone - odmašťovač s rozprašovačem
Skladem
(1 balení)
5607
99 Kč
(81,82 Kč bez DPH)
Deluxe Enzo Blend gel 950ml White - 31WL
Skladem
(1 ks)
6341
58 Kč
(47,93 Kč bez DPH)
Deluxe Enzo Blend gel 950ml Universal - 31WL
Skladem
(15 ks)
6338
58 Kč
(47,93 Kč bez DPH)
Houbové utěrky Clanax 5 ks
Skladem
(18 ks)
6320
33 Kč
(27,27 Kč bez DPH)
Sáčky do koše 45x52cm 50ks,HDPE,16l,čiré
Skladem
(23 ks)
6132
24 Kč
(19,83 Kč bez DPH)
Utěrka Petr pro každou příležitost 38 x 34 růžová /1kus
Skladem
(18 ks)
5897
8 Kč
(6,61 Kč bez DPH)
UTĚRKA ZELENÁ -CHIC LAVETTE SUPER 51x36cm/ 1 kus
Skladem
(23 ks)
5849
27 Kč
(22,31 Kč bez DPH)
Utěrka mikrovlákno 40 x 40 cm 260 g růžová _
Utěrka mikrovlákno 40 x 40 cm 260 g růžová _
Momentálně vyprodáno
5568
29 Kč
(23,97 Kč bez DPH)
Utěrka CLEAMAX FINE 40x40 cm žlutá,modrá 1 ks
Utěrka CLEAMAX FINE 40x40 cm žlutá 1 ks
Skladem
(15 ks)
5562
49 Kč
(40,50 Kč bez DPH)
Chanteclair WC Schiumattiva Candeggina 625ml - čistící WC pěna s bělidlem
Chanteclair WC Schiumattiva Candeggina 625ml - čistící WC pěna s bělidlem
Skladem
(1 balení)
5240
94 Kč
(77,69 Kč bez DPH)
Zobrazit více produktů
Řazení produktů
Abecedně
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
552
položek celkem
Výpis produktů
Pril Kraft Silný a přírodní prostředek na mytí nádobí Jabloňový květ a aloe vera 420 ml
Neměcko
Skladem
(3 ks)
57,02 Kč bez DPH
69 Kč
Do košíku
4685
Pronto Classic na dřevo 400 ml, aerosol
Skladem
(2 ks)
106,61 Kč bez DPH
129 Kč
Do košíku
5003
Pytle na odpad Vaxon 60l, 20ks, 13µm, vázací, fialové, levandule
ČR
Skladem
(4 ks)
36,36 Kč bez DPH
44 Kč
Do košíku
4871
Quickpack gastro Pytle na odpadky modré 120l 25ks
Německo
Momentálně vyprodáno
189,26 Kč bez DPH
229 Kč
Detail
1915
Quickpack gastro Pytle na odpadky modré 70x110cm 120l 50ks
Německo
Momentálně vyprodáno
405,79 Kč bez DPH
491 Kč
Detail
2394
Real green - ekologické čisticí prostředky - tablety do myčky, 40 tablet
Č.R
Skladem
(4 ks)
346,28 Kč bez DPH
419 Kč
Měrná cena:
10,48 Kč / 1 ks
Do košíku
5351
Real green plochy 500 g
Real green na plochy
Skladem
(8 balení)
81,82 Kč bez DPH
99 Kč
Měrná cena:
19,80 Kč / 100 g
Do košíku
ZDRG/31525/PC
Real green prací gel 1,5 L
Skladem
(4 balení)
230,58 Kč bez DPH
279 Kč
Měrná cena:
0,19 Kč / 1 ml
Do košíku
6105
Real green toalety 750 g
Skladem
(3 balení)
67,77 Kč bez DPH
82 Kč
Měrná cena:
0,11 Kč / 1 g
Do košíku
6108
REAL na plochy s rozprašovačem 550 g
Momentálně vyprodáno
81,82 Kč bez DPH
99 Kč
Měrná cena:
18 Kč / 100 g
Detail
5420
Regina Vera 24ks - 3-vr.-toaletní papír bez parfemace
Maďarsko
Momentálně vyprodáno
158,68 Kč bez DPH
192 Kč
Měrná cena:
8 Kč / 1 ks
Detail
4991
Renova kuchyňské utěrky Design 3ks
60 útržků
Momentálně vyprodáno
65,29 Kč bez DPH
79 Kč
Měrná cena:
26,33 Kč / 1 ks
Detail
5494
Renova kuchyňské utěrky Design 4ks
Neměcko
Momentálně vyprodáno
57,02 Kč bez DPH
69 Kč
Měrná cena:
17,25 Kč / 1 ks
Detail
5051
Rohrreiniger čistič odpadů 1 kg
Německo
Momentálně vyprodáno
114,88 Kč bez DPH
139 Kč
Detail
38
RUKAVICE BERT LATEX 8 jednorázové 100 ks
rukavice
Momentálně vyprodáno
140,50 Kč bez DPH
170 Kč
Detail
4817
Rukavice na úklid velikost L
_
Skladem
(1 ks)
23,97 Kč bez DPH
29 Kč
Do košíku
MSM/HLL/GR01YC
Rukavice NITRIL IDEAL3 L, nepudrované, 100 ks, modré
Skladem
(3 ks)
143,80 Kč bez DPH
174 Kč
Měrná cena:
1,74 Kč / 1 ks
Do košíku
5946
Rukavice NITRIL IDEAL3 M, nepudrované, 100 ks, černé
Skladem
(7 balení)
143,80 Kč bez DPH
174 Kč
Měrná cena:
1,74 Kč / 1 ks
Do košíku
6072
Rukavice NITRIL IDEAL3 S, nepudrované, 100 ks, modré
Skladem
(4 balení)
110,74 Kč bez DPH
134 Kč
Měrná cena:
1,34 Kč / 1 ks
Do košíku
5583
Rukavice vyšetřovací nitrilové černé velikost L 100 ks
Doba dodání 3-5 pracovních dní nebo na dotaz
144,63 Kč bez DPH
175 Kč
Měrná cena:
1,75 Kč / 1 ks
Do košíku
MSM/RD30104004/PAK
Rukavice vyšetřovací nitrilové černé velikost M 100 ks
Doba dodání 3-5 pracovních dní nebo na dotaz
144,63 Kč bez DPH
175 Kč
Měrná cena:
1,75 Kč / 1 ks
Do košíku
MSM/RD30104003/PAK
Rukavice vyšetřovací nitrilové černé velikost XL 100 ks
Doba dodání 3-5 pracovních dní nebo na dotaz
144,63 Kč bez DPH
175 Kč
Měrná cena:
1,75 Kč / 1 ks
Do košíku
MSM/RD30104005/PAK
Rukavice vyšetřovací Nitrylex L 100 ks - modré
Rukavice Nitrylex L 100 ks - modré
Momentálně vyprodáno
110,74 Kč bez DPH
134 Kč
Měrná cena:
1,34 Kč / 1 ks
Detail
5087
Rukavice vyšetřovací Nitrylex S 100 ks - modré
Rukavice vyšetřovací Nitrylex S 100 ks - modré
Skladem
(3 ks)
110,74 Kč bez DPH
134 Kč
Měrná cena:
1,34 Kč / 1 ks
Do košíku
5090
Rukavice vyšetřovací Nitrylex XL 100 ks - modré
Rukavice Nitrylex XL 100 ks - modré
Momentálně vyprodáno
110,74 Kč bez DPH
134 Kč
Měrná cena:
1,34 Kč / 1 ks
Detail
5084
Sáček 390x500, 7mi, černý, HDPE
sáček do koše
Momentálně vyprodáno
18,18 Kč bez DPH
22 Kč
Detail
5006
Sáček 500x600, 12mi, 35l, černý, HDPE
Sáček do koše 35l
Skladem
(10 ks)
36,36 Kč bez DPH
44 Kč
Do košíku
5012
Sáčky do koše 45x52cm 50ks,HDPE,16l,čiré
Skladem
(23 ks)
19,83 Kč bez DPH
24 Kč
Měrná cena:
0,48 Kč / 1 ks
Do košíku
6132
Savo original 1,2 L
ČR
Skladem
(1 ks)
67,77 Kč bez DPH
82 Kč
Do košíku
ADRG/90100303N/PC
Savo PEREX Květinová vůně 1,2 L
ČR
Momentálně vyprodáno
103,31 Kč bez DPH
125 Kč
Detail
ADRG/90100311/PC
Savo Perex Svěží vůně 1,2 l
Skladem
(2 balení)
103,31 Kč bez DPH
125 Kč
Měrná cena:
10,42 Kč / 100 ml
Do košíku
5900
Savo proti plísni 500ml
ČR
Skladem
(4 ks)
98,35 Kč bez DPH
119 Kč
Do košíku
BDRG/3098014/PC
Savo Univerzální desinfekční sprej 500ml
Momentálně vyprodáno
51,24 Kč bez DPH
62 Kč
Detail
5000
Sidolin čistič skla Cristal 500 ml
Německo
Momentálně vyprodáno
56,20 Kč bez DPH
68 Kč
Detail
2278
Sidolin Streifenfrei pro nature 2in1 500 ml
Německo
Momentálně vyprodáno
50,41 Kč bez DPH
61 Kč
Detail
2279
Sidolux Multicaps White prací kapsle na bílé prádlo 30 ks
Prací kapsle sidolux
Skladem
(16 balení)
214,05 Kč bez DPH
259 Kč
Měrná cena:
8,63 Kč / 1 ks
Do košíku
5333
Ovládací prvky výpisu
Načíst 36 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 10 z 16.
1
10
16
552
položek celkem
Nahoru