Persil Tiefen Rein Universal Megaperls 16 dávek Německo

Kód: 2096
2 hodnocení
Značka: Persil
239 Kč 197,52 Kč bez DPH
Skladem (16 ks)

Nové úspornější balení vystačí na 16 pracích dávek! Prací prášek na bílé a barevné  prádlo. Prací prášek – mega perly -  s novou formulí pro zářivé barvy. Chrání stálobarevnost prádla. Díky speciálnímu složení velmi efektivně odstraňuje skvrny. Obsahuje přísadu proti zabraňující tvorbě vodního kamene v pračce. Vhodný pro praní od 20 do 95 stupňů.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Účinné složení prášku Persil Tiefen Rein Universal Megaperls proniká hluboko do vláken, aniž by je poškozovalo a odstraňuje i ty nejodolnější skvrny. Nové, vylepšené složení navíc funguje i hluboko uvnitř pračky a bojuje s nepříjemnými pachy ve vaší pračce. Protože pouze hygienicky čerstvý stroj zajistí hloubkově čisté prádlo!
Standardní věty o nebezpečnosti: VAROVÁNÍ: Způsobuje vážné podráždění očí. Držte mimo dosah dětí. nosit ochranu očí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Pokud je to možné, vyjměte kontaktní čočky. Pokračujte ve vyplachování. Pokud podráždění očí přetrvává: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

Upozornění:

  • POZOR! Může způsobit alergické reakce. Způsobuje vážné podráždění očí.
  • Držte mimo dosah dětí.
  • Používejte ochranné rukavice / ochranný oděv / ochranné brýle / ochranu obličeje.
  • PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut je opatrně vyplachujte vodou. Pokud je to možné, odstraňte všechny stávající kontaktní čočky. Pokračujte ve vyplachování.
  • Pokud podráždění očí přetrvává: Vyhledejte lékařskou pomoc / péči - připravte si nádobu nebo štítek.
  • Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobým účinkem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Prací prášky
Hmotnost: 1.12 kg