Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.
Více informací
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
nebo
Přihlásit se přes Seznam
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 603 429 111
info@podspure.cz
Věrnostní program Podspure Benefit
Věrnostní program Podspure Business
Velkoobchodní spolupráce Podspure Partner
Profesionální úklidové řešení pro provozovny
Obchodní podmínky
Doprava a platba
Podmínky ochrany osobních údajů
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
HUF
PLN
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Novinky
Baterie
ITÁLIE - SWEET HOME a ELODERMA
Prací gely
Aviváže a parfémy do prádla
Mýdla a Sprchové gely
Vonný program
Tělové mlhy
Kapesníčky z čisté bavlny a stříbra
Kuchyně
Vůně do auta
Vlasová kosmetika - Eloderma
Drogérie
Domácnost
Bytové vůně
,
Úklid
,
Úklidové pomůcky
,
Praní
,
Papírenský sortiment
Kosmetika
Péče o dítě
,
Péče o ruce
,
Zubní hygiena
,
Péče o vlasy
,
Péče o obličej
,
Péče o oční okolí
,
Péče o tělo
,
Krémy na opalování
Auto-moto kosmetika
XXL Drogérie a gastro
Praní
Prací prášky
,
Prací gely
,
Aviváže
,
Odstraňovače skvrn
,
Kapsle
,
Sušička
Úklid
Dezinfekce
,
Universal
,
Kuchyně
,
Toaleta
,
Podlahy
,
Okna
,
Tekutá mýdla
,
Textil a kůže
,
Koupelna
,
Nábytek
Drogérie gastro a XXL
Papírenský program
Toaletní papíry
,
Papírové ubrousky
,
Papírové utěrky
,
Papírové kapesníky
,
Vatové tampóny
,
Menu boxy
,
Nápojové kelímky
,
Jednorázové nádobí
,
Kotoučky do tiskárny
Úklidové pomůcky
Hadry a utěrky
,
Houbičky a žínky
,
Úklidové kartáče
,
Smetáčky a lopatky
,
Koštata
,
Úklidové vozíky
Dekorativní vůně
Vonné tyčinky
,
Vonné sáčky
,
Vonné svíčky
,
Osvěžovače
Alobal a potravinářská folie
Potraviny
Sušenky
Oříšky slané, sladké
Lízátka
Bonbóny
Kečup a majonéza
Šumivé tablety
Nápoje
Čaje
Svařák a punč
Káva
Čokolády
Akce %
VÝPRODEJ
Originální pivní kosmetika - SAELA
Značky
AIR WICK
ALPIA
Měna
(CZK)
CZK
EUR
HUF
PLN
Přihlášení
Více
Domů
/
Drogérie
/
Domácnost
Domácnost
, Strana 7
Bytové vůně
Úklid
Úklidové pomůcky
Praní
Papírenský sortiment
Nejprodávanější
TP Konvenční role 3-vrstvá cel., 8 x 27,5 m
Skladem
(21 ks)
5081
119 Kč
(98,35 Kč bez DPH)
CLEAMEN 312, kyselý na WC, keramiku a nerez 750ml
Skladem
(6 balení)
5586
60 Kč
(49,59 Kč bez DPH)
Sidolin čistič skla Cristal 500 ml
Německo
Momentálně vyprodáno
2278
68 Kč
(56,20 Kč bez DPH)
Aviváž Perlux parfume Passion 1L, 40 pracích dávek
aviváž
Skladem
(9 ks)
4850
79 Kč
(65,29 Kč bez DPH)
68 Kč
–14 %
Softlan aviváž Windfrisch modrá 45 dávek 1 l
Německo
Skladem
(11 ks)
577
Původně:
68 Kč
(–14 %)
58 Kč
(47,93 Kč bez DPH)
GUT & GÜNSTIG pokojový sprej Citrón a limetka 300 ml
Německo
Skladem
(10 ks)
646
43 Kč
(35,54 Kč bez DPH)
GUT & GÜNSTIG kuchyňské utěrky Stark klassik 3-vrstvé- 4 ks
Německo
Skladem
(5 ks)
603
99 Kč
(81,82 Kč bez DPH)
Air Wick svíčka Essential Oils Pomeranč & vonná tyčinka 185 g
Německo
Skladem
(1 ks)
541
142 Kč
(117,36 Kč bez DPH)
GUT & GÜNSTIG pokojový sprej Cassis & freesia 300 ml
Německo
Skladem
(2 ks)
457
43 Kč
(35,54 Kč bez DPH)
Persil Color Kraft-Gel 65 praní, 2,925l
Neměcko
Skladem
(4 balení)
6377
389 Kč
(321,49 Kč bez DPH)
Zobrazit více produktů
Řazení produktů
Abecedně
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
552
položek celkem
Výpis produktů
Hadr na podlahu bílý 80x60 cm
_
Momentálně vyprodáno
28,93 Kč bez DPH
35 Kč
Detail
81
Hadr netkaný PETR 1000, 50x60 cm, bílý
_
Skladem
(1 ks)
23,97 Kč bez DPH
29 Kč
Do košíku
ANPE/1000/1/PC
Heitmann ubrousky pro obnovu černé barvy ULTRA 10ks
Německo
Momentálně vyprodáno
90,08 Kč bez DPH
109 Kč
Detail
4389
Houba GASTRO žlutá 5 ks
Skladem
(10 ks)
48,76 Kč bez DPH
59 Kč
Měrná cena:
11,80 Kč / 1 ks
Do košíku
687
Houba na nádobí Gastro růžová, bílý PAD
Skladem
(5 ks)
73,55 Kč bez DPH
89 Kč
Měrná cena:
17,80 Kč / 1 ks
Do košíku
6299
Houbička na nádobí 10 ks , Clanax
Houbička na nádobí 10 ks , Clanax
Skladem
(23 balení)
18,18 Kč bez DPH
22 Kč
Měrná cena:
2,20 Kč / 1 ks
Do košíku
5204
Houbička na nádobí 8X5X2,5CM,10 KS
_
Momentálně vyprodáno
15,70 Kč bez DPH
19 Kč
Detail
JAN/DRT0632/PAK
Houbička tvarovaná 8,7 x 6 7 x 4,8 cm 10 ks
Skladem
(1 ks)
33,88 Kč bez DPH
41 Kč
Do košíku
103
Houbové utěrky 5 ks
ČR
Skladem
(3 ks)
24,79 Kč bez DPH
30 Kč
Do košíku
2464
Houbové utěrky Clanax 5 ks
Skladem
(18 ks)
27,27 Kč bez DPH
33 Kč
Měrná cena:
6,60 Kč / 1 ks
Do košíku
6320
Novinka
Chanteclair Bebé eko hypoalergenní aviváž pro děti a citlivou pokožku 45 dávek 900 ml
Momentálně vyprodáno
81,82 Kč bez DPH
99 Kč
Měrná cena:
11 Kč / 100 ml
Detail
5306
Novinka
Chanteclair iConcentrati 1800ml Muschio Bianco - aviváž koncentrát - zelená
Chanteclair iConcentrati 1800ml Muschio Bianco
Skladem
(4 balení)
123,14 Kč bez DPH
149 Kč
Měrná cena:
8,28 Kč / 100 ml
Do košíku
5321
Novinka
Chanteclair iConcentrati 1800ml Sali Marini - aviváž koncentrát - modrá
Itálie
Skladem
(3 balení)
123,14 Kč bez DPH
149 Kč
Měrná cena:
8,28 Kč / 100 ml
Do košíku
3214
Chanteclair Lavatrice 2070ml Colorati 46W - prací gel
itálie
Momentálně vyprodáno
176,86 Kč bez DPH
214 Kč
Měrná cena:
10,34 Kč / 100 ml
Detail
5339
Novinka
Chanteclair Lavatrice 2070ml Muschio Bianco 46W - prací gel
Itálie
Skladem
(5 balení)
176,86 Kč bez DPH
214 Kč
Měrná cena:
10,34 Kč / 100 ml
Do košíku
5315
Chanteclair Lavatrice Polvere 2,925kg Muschio Bianco 65W - prací prášek
Skladem
(4 ks)
294,21 Kč bez DPH
356 Kč
Měrná cena:
12,17 Kč / 100 g
Do košíku
6308
Novinka
Chanteclair Sgrassatore Universale 600ml Lavanda - univ.čistič s rozprašovačem
Itálie
Momentálně vyprodáno
81,82 Kč bez DPH
99 Kč
Měrná cena:
16,50 Kč / 100 ml
Detail
5318
Novinka
Chanteclair Sgrassatore Universale 600ml Limone - odmašťovač s rozprašovačem
Skladem
(1 balení)
81,82 Kč bez DPH
99 Kč
Měrná cena:
16,50 Kč / 100 ml
Do košíku
5607
Novinka
Chanteclair WC Schiumattiva Candeggina 625ml - čistící WC pěna s bělidlem
Chanteclair WC Schiumattiva Candeggina 625ml - čistící WC pěna s bělidlem
Skladem
(1 balení)
77,69 Kč bez DPH
94 Kč
Měrná cena:
15,04 Kč / 100 ml
Do košíku
5240
IRON na okna - náhradní náplň 500 ml
Č.R.
Momentálně vyprodáno
20,66 Kč bez DPH
25 Kč
Detail
180
Kapesníčky Deluxo 150 ks 3vrstvé v krabičce, zvířátka
Kapesníčky Deluxo 150 ks 3vrstvé v krabičce, zvířátka
Skladem
(17 balení)
34,71 Kč bez DPH
42 Kč
Měrná cena:
0,28 Kč / 1 ks
Do košíku
5949
Kartáč rýžový oválný ruční
_
Skladem
(16 ks)
32,23 Kč bez DPH
39 Kč
Do košíku
719
Kartáček na ruce natural-dřevo
_
Skladem
(24 ks)
32,23 Kč bez DPH
39 Kč
Do košíku
34
Kosmetické kapesníčky 100 ks, 2vrstvé
Kosmetické kapesníčky 100 ks, 2vrstvé
Momentálně vyprodáno
23,14 Kč bez DPH
28 Kč
Měrná cena:
0,28 Kč / 1 ks
Detail
4970
Kosmetické taštičky Gut & Günstig 5,0 l průhledné, 60 kusů
Neměcko
Skladem
(36 ks)
23,14 Kč bez DPH
28 Kč
Do košíku
4700
KRYSTAL čisticí písek 600 g
ČR
Skladem
(2 balení)
32,23 Kč bez DPH
39 Kč
Měrná cena:
6,50 Kč / 100 g
Do košíku
5075
Krystal ECO čistící prostředek na koupelny - s rozprašovačem, 750 ml
Skladem
(11 ks)
65,29 Kč bez DPH
79 Kč
Do košíku
485
Akce
Akce týdne
85 Kč
–15 %
Krystal ECO čistič a leštič na lesklé na podlahy 750 ml
Skladem
(13 balení)
59,50 Kč bez DPH
72 Kč
Měrná cena:
9,60 Kč / 100 ml
Do košíku
339
Krystal ECO prostředek na mytí nádobí 750 ml
Momentálně vyprodáno
48,76 Kč bez DPH
59 Kč
Detail
338
Krystal ECO WC cleaner zelený 750 ml
Č.R.
Skladem
(8 ks)
45,45 Kč bez DPH
55 Kč
Do košíku
186
KRYSTAL Leštěnka na nábytek 750ml
KRYSTAL Leštěnka na nábytek 750ml
Skladem
(13 ks)
80,99 Kč bez DPH
98 Kč
Do košíku
4922
KRYSTAL na koupelny 5 L
Skladem
(3 ks)
288,43 Kč bez DPH
349 Kč
Do košíku
4589
KRYSTAL nádobí lemongrass 750 ml
Skladem
(9 balení)
46,28 Kč bez DPH
56 Kč
Měrná cena:
7,47 Kč / 100 ml
Do košíku
5592
KRYSTAL olejový osvěžovač s rozprašovačem, modrý 750 ml
KRYSTAL
Momentálně vyprodáno
121,49 Kč bez DPH
147 Kč
Detail
4811
KRYSTAL olejový osvěžovač s rozprašovačem, růžový 750 ml
KRYSTAL
Momentálně vyprodáno
121,49 Kč bez DPH
147 Kč
Detail
4820
KRYSTAL Sanan Klasik 1,1 kg
Skladem
(1 balení)
73,55 Kč bez DPH
89 Kč
Měrná cena:
8,09 Kč / 100 ml
Do košíku
5858
Ovládací prvky výpisu
Načíst 36 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 7 z 16.
1
7
16
552
položek celkem
Nahoru