Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.
Více informací
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
nebo
Přihlásit se přes Seznam
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 603 429 111
info@podspure.cz
Věrnostní program Podspure Benefit
Věrnostní program Podspure Business
Velkoobchodní spolupráce Podspure Partner
Profesionální úklidové řešení pro provozovny
Obchodní podmínky
Doprava a platba
Podmínky ochrany osobních údajů
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
HUF
PLN
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Novinky
Baterie
ITÁLIE - SWEET HOME a ELODERMA
Prací gely
Aviváže a parfémy do prádla
Mýdla a Sprchové gely
Vonný program
Tělové mlhy
Kapesníčky z čisté bavlny a stříbra
Kuchyně
Vůně do auta
Vlasová kosmetika - Eloderma
Drogérie
Domácnost
Bytové vůně
,
Úklid
,
Úklidové pomůcky
,
Praní
,
Papírenský sortiment
Kosmetika
Péče o dítě
,
Péče o ruce
,
Zubní hygiena
,
Péče o vlasy
,
Péče o obličej
,
Péče o oční okolí
,
Péče o tělo
,
Krémy na opalování
Auto-moto kosmetika
XXL Drogérie a gastro
Praní
Prací prášky
,
Prací gely
,
Aviváže
,
Odstraňovače skvrn
,
Kapsle
,
Sušička
Úklid
Dezinfekce
,
Universal
,
Kuchyně
,
Toaleta
,
Podlahy
,
Okna
,
Tekutá mýdla
,
Textil a kůže
,
Koupelna
,
Nábytek
Drogérie gastro a XXL
Papírenský program
Toaletní papíry
,
Papírové ubrousky
,
Papírové utěrky
,
Papírové kapesníky
,
Vatové tampóny
,
Menu boxy
,
Nápojové kelímky
,
Jednorázové nádobí
,
Kotoučky do tiskárny
Úklidové pomůcky
Hadry a utěrky
,
Houbičky a žínky
,
Úklidové kartáče
,
Smetáčky a lopatky
,
Koštata
,
Úklidové vozíky
Dekorativní vůně
Vonné tyčinky
,
Vonné sáčky
,
Vonné svíčky
,
Osvěžovače
Alobal a potravinářská folie
Potraviny
Sušenky
Oříšky slané, sladké
Lízátka
Bonbóny
Kečup a majonéza
Šumivé tablety
Nápoje
Čaje
Svařák a punč
Káva
Čokolády
Akce %
VÝPRODEJ
Originální pivní kosmetika - SAELA
Značky
AIR WICK
ALPIA
Měna
(CZK)
CZK
EUR
HUF
PLN
Přihlášení
Více
Domů
/
Drogérie
/
Domácnost
Domácnost
, Strana 5
Bytové vůně
Úklid
Úklidové pomůcky
Praní
Papírenský sortiment
Nejprodávanější
TP Konvenční role 3-vrstvá cel., 8 x 27,5 m
Skladem
(21 ks)
5081
119 Kč
(98,35 Kč bez DPH)
CLEAMEN 312, kyselý na WC, keramiku a nerez 750ml
Skladem
(6 balení)
5586
60 Kč
(49,59 Kč bez DPH)
Sidolin čistič skla Cristal 500 ml
Německo
Momentálně vyprodáno
2278
68 Kč
(56,20 Kč bez DPH)
Aviváž Perlux parfume Passion 1L, 40 pracích dávek
aviváž
Skladem
(9 ks)
4850
79 Kč
(65,29 Kč bez DPH)
68 Kč
–14 %
Softlan aviváž Windfrisch modrá 45 dávek 1 l
Německo
Skladem
(11 ks)
577
Původně:
68 Kč
(–14 %)
58 Kč
(47,93 Kč bez DPH)
GUT & GÜNSTIG pokojový sprej Citrón a limetka 300 ml
Německo
Skladem
(10 ks)
646
43 Kč
(35,54 Kč bez DPH)
GUT & GÜNSTIG kuchyňské utěrky Stark klassik 3-vrstvé- 4 ks
Německo
Skladem
(5 ks)
603
99 Kč
(81,82 Kč bez DPH)
Air Wick svíčka Essential Oils Pomeranč & vonná tyčinka 185 g
Německo
Skladem
(1 ks)
541
142 Kč
(117,36 Kč bez DPH)
GUT & GÜNSTIG pokojový sprej Cassis & freesia 300 ml
Německo
Skladem
(2 ks)
457
43 Kč
(35,54 Kč bez DPH)
Persil Color Kraft-Gel 65 praní, 2,925l
Neměcko
Skladem
(4 balení)
6377
389 Kč
(321,49 Kč bez DPH)
Zobrazit více produktů
Řazení produktů
Abecedně
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
552
položek celkem
Výpis produktů
Fairy Granatapfel prostředek na mytí nádobí 450ml
Německo
Momentálně vyprodáno
46,28 Kč bez DPH
56 Kč
Detail
555
Fairy Original All in One 48s Lemon - kapsle do myčky
Belgie
Momentálně vyprodáno
247,11 Kč bez DPH
299 Kč
Detail
4374
FAIRY prostředek na mytí nádobí Original zelený 450 ml
Německo
Momentálně vyprodáno
46,28 Kč bez DPH
56 Kč
Detail
582
Febreze 7,5ml Aqua - osvěžovač vzduchu
Febreze 7,5ml Aqua - osvěžovač vzduchu
Momentálně vyprodáno
71,90 Kč bez DPH
87 Kč
Detail
4940
Akce týdne
Akce
129 Kč
–25 %
Felce Azzurra aviváž 2L Amber&Vanilla 40W - žlutá
Itálie
Momentálně vyprodáno
79,34 Kč bez DPH
96 Kč
Měrná cena:
4,80 Kč / 100 ml
Detail
4622
Akce
Akce týdne
129 Kč
–25 %
Felce Azzurra aviváž 2L Lavender&Iris 40W - fialová
Itálie
Skladem
(4 balení)
79,34 Kč bez DPH
96 Kč
Měrná cena:
4,80 Kč / 100 ml
Do košíku
4481
Akce
Akce týdne
129 Kč
–25 %
Felce Azzurra aviváž 2L Pure Freshness 40W
Itálie
Skladem
(7 balení)
79,34 Kč bez DPH
96 Kč
Měrná cena:
4,80 Kč / 100 ml
Do košíku
4377
Akce týdne
Akce
129 Kč
–25 %
Felce Azzurra aviváž 2L Rose&Lotus Flower 40W - růžová
Itálie
Skladem
(11 balení)
79,34 Kč bez DPH
96 Kč
Měrná cena:
4,80 Kč / 100 ml
Do košíku
4484
FELCE AZZURRA aviváž Classic (Original) modrá 2l 40 dávek
Itálie
Skladem
(9 ks)
106,61 Kč bez DPH
129 Kč
Do košíku
499
FELCE AZZURRA aviváž Dolci Coccole bílá 2 l
Itálie
Momentálně vyprodáno
98,35 Kč bez DPH
119 Kč
Detail
429
Felce Azzurra dezinfekční parfém na praní 220ml
Itálie
Momentálně vyprodáno
163,64 Kč bez DPH
198 Kč
Detail
4847
Felce Azzurra koncentrovaná aviváž Pure Freschnezza 24 dávek, 600 ml
Itálie
Momentálně vyprodáno
64,46 Kč bez DPH
78 Kč
Detail
679
Felce Azzurra Osvěžovač vzduchu Gardino Zen 140 g
itálie
Momentálně vyprodáno
54,55 Kč bez DPH
66 Kč
Měrná cena:
0,47 Kč / 1 g
Detail
4449
FELCE AZZURRA tekuté mýdlo Mint & Lime 300 ml
Itálie
Momentálně vyprodáno
57,02 Kč bez DPH
69 Kč
Detail
352
Foam Fresh Pěnivý čistící prášek do toalety 370g - Wild Berry
Velká Británie
Momentálně vyprodáno
67,77 Kč bez DPH
82 Kč
Detail
4799
G&G Čistič nerezových a chromových lesklých povrchů 300ml
Neměcko
Skladem
(9 ks)
38,02 Kč bez DPH
46 Kč
Do košíku
4123
G&G Čistič odpadů a potrubí gel 1l
Neměcko
Skladem
(1 ks)
47,93 Kč bez DPH
58 Kč
Do košíku
4880
G&G Ekologické pytle na odpad 25 x 60 L
Německo
Momentálně vyprodáno
65,29 Kč bez DPH
79 Kč
Detail
114
G&G Houbičky na nádobí 6 ks
Neměcko
Momentálně vyprodáno
30,58 Kč bez DPH
37 Kč
Měrná cena:
6,17 Kč / 1 ks
Detail
3276
G&G Mýdlové houbičky na čištění pánví hrnců a grilu 8 ks
G&G Mýdlové houbičky na čištění pánví hrnců a grilu 8 ks
Skladem
(11 ks)
67,77 Kč bez DPH
82 Kč
Do košíku
5913
G&G Mýdlové houbičky na čištění pánví, hrnců a grilu 8 ks
Momentálně vyprodáno
67,77 Kč bez DPH
82 Kč
Měrná cena:
10,25 Kč / 1 ks
Detail
3063
G&G Octový čistič na kuchyně a koupelny 1 l
Německo
Skladem
(4 ks)
39,67 Kč bez DPH
48 Kč
Do košíku
3294
G&G Osvěžovač textilních materiálů 750ml
Neměcko
Skladem
(3 balení)
72,73 Kč bez DPH
88 Kč
Měrná cena:
11,73 Kč / 100 ml
Do košíku
4030
G&G Papírové kapesníky v boxu 4-vrstvé, 100 ks
Německo
Skladem
(18 ks)
40,50 Kč bez DPH
49 Kč
Do košíku
3297
G&G Power Čistící Tablety do WC s vůní citronu 16ks
Německo
Skladem
(13 balení)
90,08 Kč bez DPH
109 Kč
Měrná cena:
6,81 Kč / 1 ks
Do košíku
459
G&G Power WC čistič - chlorový 750ml
G&G Power WC čistič - chlorový 750ml
Skladem
(6 balení)
71,07 Kč bez DPH
86 Kč
Měrná cena:
11,47 Kč / 100 ml
Do košíku
5252
G&G Prášek do myček na nádobí 1,5 kg - originál z Německa
G&G Prášek do myček na nádobí 1,5 kg - originál z Německa
Skladem
(6 ks)
95,87 Kč bez DPH
116 Kč
Měrná cena:
7,73 Kč / 100 g
Do košíku
5120
Akce
Akce týdne
242 Kč
–9 %
G&G Tablety do myčky All-in-One XXL, 70 tablet, 1260 g
Skladem
(5 balení)
180,17 Kč bez DPH
218 Kč
Měrná cena:
3,11 Kč / 1 ks
Do košíku
6371
G&G Univerzální vlhčené ubrousky Wild Nature 80 ks - originál z Německa
Skladem
(4 balení)
58,68 Kč bez DPH
71 Kč
Měrná cena:
0,89 Kč / 1 ks
Do košíku
6114
Akce týdne
Akce
86 Kč
–10 %
G&G Vlhčené ubrousky na podlahu, oslnivý lesk 15 ks
Neměcko
Momentálně vyprodáno
63,64 Kč bez DPH
77 Kč
Detail
4781
G&G WC čistič s vůní citronu 1l
Neměcko
Momentálně vyprodáno
39,67 Kč bez DPH
48 Kč
Měrná cena:
4,80 Kč / 100 ml
Detail
4144
Glanz Meister čistič myčky nádobí tablety 2 ks
Německo
Skladem
(3 ks)
47,11 Kč bez DPH
57 Kč
Do košíku
321
Glanz Meister gel do myčky Platinium 720 ml - 36W
Objem 750ml vystačí až na 36 čistících cyklů. Německo
Momentálně vyprodáno
127,27 Kč bez DPH
154 Kč
Detail
470
Glanz Meister Geschirrspüler Ultimate Alles in 1 - 90ks tablety do myčky v rozpustn.fólii
Německo
Skladem
(3 ks)
230,58 Kč bez DPH
279 Kč
Do košíku
4646
Glanz Meister leštidlo do myčky Total Action 920 ml
Německo
Skladem
(5 balení)
65,29 Kč bez DPH
79 Kč
Měrná cena:
8,59 Kč / 100 ml
Do košíku
245
Glanz Meister Platinium tablety do myčky Eco Alles in 1 - 65ks
Skladem
(8 ks)
186,78 Kč bez DPH
226 Kč
Do košíku
3027
Ovládací prvky výpisu
Načíst 36 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 5 z 16.
1
5
16
552
položek celkem
Nahoru