DANKLORIX hygienický čistič s aktivním chlórem Original 5 l Německo

Kód: 1951
Neohodnoceno
Značka: DANKLORIX
349 Kč 288,43 Kč bez DPH
Skladem (11 ks)

Hygienický čistič, který čistí v celé domácnosti. Odstraňuje hluboko a důkladně nečistoty, mastné povlaky a pachy. Pro kuchyně, koupelny, podlahy a vnější okolí - např. vany, podlahy, umyvadla, pracovní desky, terasy. Odstraňuje 99,9% bakterií, zárodků a hub. Pro koupelny, kuchyně, obývací pokoje. Hygienické čištění znečištěných a bakteriálních předmětů.

další varianta: DANKLORIX hygienický čistič s aktivním chlórem Original 1,5 l

Detailní informace

Detailní popis produktu

Použití:

Čištění: Pro kuchyně, koupelny, podlahy a venkovní prostory. Například vany, dlaždice, umyvadla, pracovní desky, terasy. Dávkování: Zřeďte ¼ litr DanKlorixu s 10 litry vody. Není vhodný pro stříbro a hliník. Dezinfekce: Pro kuchyň, koupelnu a obývací pokoje. Dávkování: Zřeďte ½ litru DanKlorixu s 5 litry vody a nechte působit 15 minut. Odbarvení: Na prádlo a textil. V pračce: ⅛ až ¼ litru DanKlorixu zředěného asi 1 litrem vody, použijte jako před nebo hlavní praní. Namáčení: Zřeďte ⅛ až ¼ litru DanKlorixu s 10 litry vody a nechte působit 1 až 2 hodiny. Potom prádlo vždy důkladně opláchněte. Nepoužívejte DanKlorix: barevné prádlo, hedvábí, vlna, lycra, elastan, kůže a všechny textilie s tímto symbolem. V případě citlivých materiálů a textilií nejdříve zkontrolujte nenápadnou oblast. Složení: méně než 5% bělidlo na bázi chloru, Účinná látka - 2,8 g chlornan sodný na 100 g kapaliny.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyhněte se kontaktu s očima. Způsobuje těžké poškození očí. V případě zasažení očí je důkladně vypláchněte vodou. Podle možnosti odstraňte kontaktní čočky. Při přetrvávajícím dráždění očí vyhledejte lékařskou pomoc nebo zavolejte na Toxikologické informační centrum. působuje podráždění kůže. Při styku s kůží - pokožku opláchněte vodou. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhotrvajícím účinkem. Pozor! Nepoužívejte s jinými produkty, protože se mohou uvolnit nebezpečné plyny (chlor).Nepolykejte. V případě požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc. Pokud je nutná lékařská pomoc, uchovejte si obal nebo etiketu symbolů. Může obsahovat alergeny. Informace ke složení přečtěte prosím na etiketě produktů. Uchovávejte v přímé poloze a chraňte si svůj oděv (má bělící efekt).NEBEZPEČÍ! Hořlavina.

Doplňkové parametry

Kategorie: Úklidové prostředky
Hmotnost: 5.2 kg