DANKLORIX hygienický čistič s aktivním chlórem Original 1,5 l Německo

Kód: 1948
Tip
Neohodnoceno
Značka: DANKLORIX
88 Kč 72,73 Kč bez DPH
Skladem (28 ks)

Hygienický čistič, který čistí v celou domácnost. Odstraňuje hluboko a důkladně nečistoty, mastné povlaky a pachy. Pro kuchyně, koupelny, podlahy a vnější okolí – např. vany, podlahy, umyvadla, pracovní desky, terasy. Odstraňuje 99,9% bakterií, zárodků a hub. Pro koupelny, kuchyně, obývací pokoje. Hygienické čištění znečištěných předmětů.

další varianta  DANKLORIX hygienický čistič s aktivním chlórem Original 5 l

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Použití: Pro kuchyně, koupelny, podlahy a vnější okolí – např. vany, podlahy, umyvadla, pracovní desky, terasy - ¼ l láhve Danklorix rozřeďte v 10l vody. Hygienické čištění znečištěných a bakteriálních předmětů - ½ l láhve Danklorix rozřeďte v 5l vody a nechte působit 15 minut. Není vhodný pro stříbro a hliník.  certifikovaná pro dezinfekci povrchů pomocí stírání, nízké organické zatížení, 10% při 15 min. době působení

Prádlo a textilie: Odbarvuje, odstraňuje skvrny, Vaše oblečení bude bílé a hygienicky čisté. Pračka - ½ až ¼ l Danklorix rozřeďte v 1l vody, použijte jako predumývací cyklus, nebo jako hlavní praní Namáčení: ½ až ¼ l Danklorix rozřeďte v 10l vody a nechte působit 1-2 hodiny. Prádlo následně vždy důkladně vymáchejte. Danklorix není vhodný pro: barevné prádlo, hedvábí, vlnu, lycru, elastan, kůži a pro všechny textilie, které jsou označeny tímto symbolem. U citlivých materiálů a textilií vyzkoušejte předem na neviditelných místech. Složení: 5% bělidlo na bázi chloru, parfémy. Účinná látka - 2,8 g chlornan sodný na 100 g kapaliny.

Upozornění:

Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyhněte se kontaktu s očima. Způsobuje těžké poškození očí. V případě zasažení očí je důkladně vypláchněte vodou. Podle možnosti odstraňte kontaktní čočky. Při přetrvávajícím dráždění očí vyhledejte lékařskou pomoc nebo zavolejte na Toxikologické informační centrum. Způsobuje podráždění kůže. Při styku s kůží - pokožku opláchněte vodou. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhotrvajícím účinkem. Pozor! Nepoužívejte s jinými produkty, protože se mohou uvolnit nebezpečné plyny (chlor).Nepolykejte. V případě požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc. Pokud je nutná lékařská pomoc, uchovejte si obal nebo etiketu symbolů. Může obsahovat alergeny. Informace ke složení přečtěte prosím na etiketě produktů. Uchovávejte v přímé poloze a chraňte si svůj oděv (má bělící efekt).NEBEZPEČÍ! Hořlavina.

Doplňkové parametry

Kategorie: Úklidové prostředky
Hmotnost: 1.7 kg