SIDOLUX PROFESSIONAL na koupelny, aktivní pěna 500 ml + 250 ml

Kód: 700
Neohodnoceno
Značka: Sidolux
55 Kč 45,45 Kč bez DPH
Skladem (6 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Pozor: Nepoužívejte na povrchy z mramoru a vápence. Přípravek je kyselý a povrch vápencové povahy by Vám nezvratně poškodil.

Způsobuje vážné podráždění očí

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sidolux Professional na koupelny - aktivní pěna - 500ML + 250 ml GRATIS  Sidolux professional na koupelny je aktivní pěna, určená k udržení hygienické a svěží čistoty v koupelnách. díky speciální receptuře odstraňuje velmi důkladně a účinně vodní kámen, zbytky mýdla a jiné nečistoty z vodovodních baterií, sprchových zástěn, umyvadel, van a dalších zařizovacích zařízení v koupelnách. Přípravek vytváří aktivní pěnu, díky které vydrží déle působit na čištěném povrchu a nestéká. Přípravek zanechává příjemnou citrusovou vůni.Aplikace: přípravek aplikujete ve formě pěny přímo na čištěný povrch. Nechte působit cca 1 minutu u silně znečištěných povrchů vodním kamenem nechte působit déle. Po uplynulé době povrch vyčištěte houbičkou, kartáčkem nebo jiným předmětem dle povahy čištěného povrchu. Povrch opláchtěne dostatečným množstvím vody.
nebezpečnosti: H315 dráždí kůži, H318 + H319 způsobuje vážné poškození a podráždění očí, H412 škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Drogérie
Hmotnost: 0.55 kg
Koupelna: Čistící prostředky