SIDOLUX EXPERT ochranný lesk na venkovní povrchy kámen, dlažba 750 ml

Kód: 2129
Neohodnoceno
Značka: Sidolux
109 Kč 90,08 Kč bez DPH
Skladem (9 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sidolux Epert – speciální prostředek na vytvoření lesku a ochrany podlahy a povrchů z dlažby a kamene

Sidolux Expert je speciální produktovou řadou pro ochranu a péči o povrchy a podlahy. Jedná se o samoleštící ochrannou vrstvu, kterou velmi rychle a jednoduše aplikujete sami doma. Použití je opravdu jednoduché a rychlé, stačí postupovat dle návodu, který uvádíme níže.

Tento speciální prostředek Sidolux Expert na plovoucí a dřevěnné podlahy vytvoří nejen perfektní lesk, navíc chrání danou podlahu před mechanickým poškozením, vyblednutím barev, poškrábáním a také před rychlým opětovným znečištěním. Přípravek Sidolux Expert Lesk na podlahu je vhodný pro aplikaci doma, v práci, ve školách či školkách apod...

Prostředek Sidolux Expert Lesk nemá žádnou vůni.

Aplikace prostředku Sidolux Expert Lesk na podlahu:

  1. Nejprve zbavíte povrchu nečistot a mastnoty na to slouží produkt Sidolux Universal na mytí podlah nebo produkt CLEANLUX
  2. Necháte podlahu nebo povrch dokonale vyschnout, není možné aplikovat na mokrou nebo vlhkou podlahu
  3. Aplikujete neředěný prostředek Sidolux Expert na podlahy, ideální je nalít ho na povrch rovnou z lahve. Sidolux Expert na podlahy se musí na daný povrch aplikovat rovnoměrně, takže si před aplikací rozměřte, kolik prostředku použijete a na jak velkou plochu.
  4. Nyní si vezmete měkký hadr, který nepouští chlup a rozetřete Sidolux Expert na podlahy rovnoměrně na požadované ploše. Lesk totiž potřebujeme rozetřít v +/- stejné vrstvě po celé podlaze nebo povrchu. Tekutinu roztírejte pohybem opisujícím ležatou osmičku.
  5. Nyní počkejte cca 30-60 minut. Sidolux Expert vyschne a z mléčné barvy se stane lesklá ochrana.
  6. V případě, že si přejete ochranu a lesk mít ještě intenzivnější, aplikujte další vrstvu dle bodu č. 3-5. Vrstvení lesku a ochrany je možné opakovat ještě 2x po základní aplikaci. Takže můžete na sebe dát maximálně 3 vrstvy tohoto produktu. Vrstvy lze také odstranit a to prostředkem CLEANLUX.

Doplňkové parametry

Kategorie: Podlahy
Hmotnost: 0.8 kg