KENDAMIL Premium 3 HMO+ Batolecí mléko od 12 do 24 měsíců 800 g

Kód: 3560
Akce Tip
Neohodnoceno
Značka: Kendamil
539 Kč –3 %
kenda 3
539 Kč –3 % 519 Kč 463,39 Kč bez DPH
Skladem (9 ks)

Nová vylepšená receptura s oligosacharidem mateřského mléka HMO (3´GL) a prebiotiky (GOS a FOS) vznikla na základě 60letého výzkumu a vývoje. Kojenecké mléko Kendamil Premium je inspirováno tím nejlepším z přírody. Jeho základ tvoří především plnotučné kravské mléko s přirozeným obsahem mléčného tuku po vzoru mateřského mléka. Určeno pro děti od ukončeného 12. měsíce do dvou let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • Výhody produktu

  • Z plnotučného mléka s přirozeným obsahem mléčného tuku. 1
  • Oligosacharid mateřského mléka (3´GL).
  • Prebiotika GOS a FOS.
  • DHA rostlinného původu. 2
  • Obsahuje esenciální mastné kyseliny (ALA a LA). 3
  • Obsahuje vitamíny A a D.
  • Obsahuje vápník. 4
  • Bez palmového oleje, bez rybího tuku a bez sóji.
  • Vyrobeno bez použití GMO. 5
  • Příjemná mléčná chuť.

  1 Obsahuje 8,1 g mléčného tuku na 100 ml připraveného mléka.
  2 Z mikrořas Schizochytrium sp.
  3  Esenciální mastné kyseliny (ALA a LA) jsou potřebné pro normální růst a vývoj dětí. Příznivého účinku
  lze dosáhnout při příjmu 2 g kyseliny α-linolenové (ALA) a 10 g kyseliny linolové (LA) denně.
  4 Vápník je u dětí potřebný pro normální růst a vývin kostí.
  5 Certifikováno. Geneticky modifikované složky/suroviny (dle legislativy) nebyly použity v žádné fázi
  výroby potraviny včetně krmení pro hospodářská zvířata, od kterých je mléko získáváno.

  Aktivní složky

  • Vitamin D přispívá k normálnímu vstřebávání/využití vápníku a fosforu.
  • Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.
  • Vitamin A přispívá k udržení normálního stavu pokožky.

  Složení produktu

  Plnotučné MLÉKO (173 g tekutého MLÉKA na 100 g prášku), laktóza (z MLÉKA) sušené odstředěné MLÉKO, rostlinné oleje (slunečnicový, kokosový, řepkový), galaktooligosacharidy (z MLÉKA) 2,2 %, fosforečnan vápenatý, mléčnan vápenatý, hydroxid draselný, olej z mikrořas Schizochytrium sp., olej z Mortierella alpina, askorban sodný, fruktooligosacharidy 1,6 %, citrát vápenatý, nukleotidy (cytidin-5′-monofosfát, sodná sůl uridin-5′-monofosfátu, adenosin-5′-monofosfát, sodná sůl inosin-5′-monofosfátu, sodná sůl guanosin-5′-monofosfátu), síran železnatý, vitamín E, síran zinečnatý, niacin, D-pantothenát vápenatý, síran měďnatý, vitamín A, thiamin, riboflavin, vitamín B6, kyselina listová, síran manganatý, jodid draselný, vitamín K, seleničitan sodný, biotin, vitamín D3, vitamín B12. Alergeny jsou vyznačeny VELKÝMI PÍSMENY. Složeni se vztahuje ke sušenému stavu potraviny.

  Doporučené použití

  Před otevřením víčka vždy zkontrolujte, zda není ochranný klip poškozený. Pokud byl poškozen, mléko nepoužívejte. Odstraněný ochranný klip a folii ihned zlikvidujte tak, aby byly mimo dosah dětí. Umyjte si ruce a sterilizujte veškeré pomůcky a lahvičku. Převařte kojeneckou vodu a nechte vychladnout na cca 40 °C. Nepoužívejte opakovaně převařovanou vodu. Pomocí odměrky, která je součástí balení, přidejte do láhve s vodou odpovídající počet odměrek zarovnaných o hranu uvnitř balení (viz doporučené dávkování). Láhev uzavřete a dobře protřepejte, aby se prášek rozpustil. Sejměte víčko a nahraďte jej sterilizovaným dudlíkem. Před podáváním ověřte teplotu mléka na vnitřní straně zápěstí (doporučená teplota je 37 °C) a podávejte.

  Důležitá upozornění

  Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Skladujte na chladném a suchém místě. Baleno v ochranné atmosféře. Nedávejte do ledničky ani nezmrazujte. Po přípravě každé dávky balení pečlivě uzavřete. Nepřidávejte více nebo méně odměrek, než je stanoveno, a ani cokoliv jiného. Připravenou stravu spotřebujte do 2 hodin, poté ji zlikvidujte. Neohřívejte v mikrovlnné troubě, hrozí opaření dítěte. Není určeno pro děti do 12 měsíců.

  Množství v balení

  Balení obsahuje 800 g.

Důležité upozornění: Kojení je nejlepším způsobem výživy kojenců. Světová zdravotnická organizace doporučuje výhradní kojení do 6 měsíců věku dítěte, a pokud je to možné, pokračovat v kojení až do dvou let věku dítěte. Vždy mějte na paměti, že rozhodnutí přestat kojit může být nevratné.

* Jak požadují právní předpisy pro veškerou kojeneckou výživu: dle požadavků legislativy veškerá pokračovací mléka obsahují DHA, vitamíny C, D a jód. ** Obsahuje 0,57 g mléčného tuku na 100 ml připravovaného mléka. *** 3´galaktosyllaktóza je oligosacharid mateřského mléka, patřící do skupiny HMO (Human Milk Oligosaccharides), který se přirozeně se vyskytuje v mateřském mléce. **** Z mikrořas Schizochytrium sp. ***** Certifikováno. Geneticky modifikované složky/suroviny (dle legislativy) nebyly použity v jakékoliv fázi výroby potraviny včetně krmení pro hospodářská zvířata, od kterých je mléko získáváno.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětská výživa
Hmotnost: 0.82 kg