Kendamil 1 Premium DHA+ počáteční mléko 800 g

Kód: 3558
Akce Tip
Neohodnoceno
Značka: Kendamil
539 Kč –3 %
Kendamil 1 Premium DHA+ počáteční mléko 800 g
539 Kč –3 % 519 Kč 463,39 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)

Počáteční mléčná kojenecká výživa v prášku Premium 1 DHA+ Kendamil. Kojenecké mléko Kendamil je inspirováno tím nejlepším z přírody. Jeho základ tvoří především plnotučné kravské mléko. Určeno pro miminka od narození do ukončeného 6. měsíce. Nová vylepšená receptura tohoto mléka vznikla na základě 60letého výzkumu a vývoje. Kojenecké mléko Kendamil je inspirováno tím nejlepším z přírody. Jeho základ tvoří především plnotučné kravské mléko. Určeno pro miminka od narození do ukončeného 6. měsíce, pokud nemohou být kojena. Obal je plně recyklovatelný.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Benefity:
- Vyrobeno z plnotučného mléka
- Obsahuje DHA
- DHA je rostlinného původu
- Bez palmového oleje
- Bez rybího oleje, bez sóji
- Vyrobeno bez použití GMO
- Příjemná mléčná chuť

Dle požadavků legislativy všechna počáteční mléka obsahují DHA (kyselinu dokosahexaenovou).
Z mikrořas Schizochytrium sp.
Certifikováno. Geneticky modifikované složky/suroviny (dle legislativy) nebyly použity v jakékoliv fázi výroby potraviny včetně krmení pro hospodářská zvířata, od kterých je mléko získáváno.

Dávkování a způsob užití

1 zarovnaná odměrka (4,3 g prášku) na 30 ml vody (odpovídá 93 kJ / 22 kcal)Přibližný věk dítěte0–1 týden 1–4 týdny 1–2 měsíce 3 měsíce 4–5 měsíců 6 měsícůPřibližná váha dítěte3 kg 3,5 kg 4,5 kg 5,5 kg 6,5 kg 8 kg Množství vody na 1 dávku 90 ml 120 ml 120 ml 150 ml 180 ml 210 ml Počet odměrek na 1 dávku 3 4 4 5 6 7** Počet dávek na 24 h 6 5 5 5 5 4
** Doporučené množství mléka je orientační, řiďte se individuální potřebou dítěte a doporučením pediatra.


1100 ml KENDAMIL PREMIUM 1 DHA+ = 90 ml převařené vody + 3 zarovnané odměrky (12,9 g prášku).

Dle požadavku legislativy všechna pokračovací mléka obsahují DHA.33´galaktosyllaktóza.Přirozeně se vyskytující.Před otevřením víčka vždy zkontrolujte, zda není ochranný klip poškozený. Pokud byl poškozen, mléko nepoužívejte. Odstraněný ochranný klip a folii ihned zlikvidujte tak, aby byly mimo dosah dětí. Umyjte si ruce a sterilizujte veškeré pomůcky a lahvičku. Převařte kojeneckou vodu a nechte vychladnout na cca 40 °C. Nepoužívejte opakovaně převařovanou vodu. Pomocí odměrky, která je součástí balení, přidejte do láhve s vodou odpovídající počet odměrek zarovnaných o hranu uvnitř balení (viz doporučené dávkování). Láhev uzavřete a dobře protřepejte, aby se prášek rozpustil. Sejměte víčko a nahraďte jej sterilizovaným dudlíkem. Před podáváním ověřte teplotu mléka na vnitřní straně zápěstí (doporučená teplota je 37 °C) a podávejte.

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě. Baleno v ochranné atmosféře. Nedávejte do ledničky ani nezmrazujte.
Minimální trvanlivost do: viz dno plechovky. Spotřebujte do 4 týdnů po otevření.Po přípravě každé dávky balení pečlivě uzavřete. Nepřidávejte více nebo méně odměrek, než je stanoveno, a ani cokoliv jiného.

Připravenou stravu spotřebujte do 2 hodin, poté ji zlikvidujte. Neohřívejte v mikrovlnné troubě, hrozí opaření dítěte.

Složení

Plnotučné MLÉKO (107 g tekutého MLÉKA na 100 g prášku), demineralizovaná syrovátková bílkovina (z MLÉKA), rostlinné oleje (slunečnicový, kokosový, řepkový), laktóza (z MLÉKA), galaktooligosacharidy (z MLÉKA), sušené odstředěné MLÉKO, koncentrát syrovátkové bílkoviny obohacený o alfa-laktalbumin (z MLÉKA), citrát vápenatý, chlorid draselný, mléčnan vápenatý, citronan sodný, cholin bitartát, fruktooligosacharidy, chlorid hořečnatý, olej z mikrořas Schizochytrium sp., L-askorban sodný, hydroxid draselný, inositol, L-thyrosin, olej z Mortierella alpina, taurin, nukleotidy (cytidin-5‘-monofosfát, sodná sůl uridin-5‘-monofosfátu, adenosin-5‘-monofosfát, sodná sůl inosin-5′-monofosfátu, sodná sůl guanosin-5′-monofosfátu), L-fenylalanin, síran železnatý, síran zinečnatý, vitamín E, niacin, D-pantothenát vápenatý, síran měďnatý, thiamin, riboflavin, vitamín A, vitamín B6, síran manganatý, kyselina listová, jodid draselný, seleničitan sodný, vitamín K, vitamín D3, biotin, vitamín B12. Alergeny jsou vyznačeny VELKÝMI PÍSMENY. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.

Upozornění

Kojení je nejlepší způsob výživy kojenců. Počáteční mléko Kendamil Premium 1 DHA+ je vhodné pro výživu kojenců od narození, nemohou-li být kojeni, a mělo by být užíváno pouze na radu nezávislých osob kvalifikovaných v lékařství, výživě nebo farmacii případně jiných odborníků odpovědných za péči o matku a dítě. Pečujte o hygienu ústní dutiny v období růstu prvních zoubků, především před spaním. Dodržujte pokyny pro přípravu, krmení a skladování, jinak ohrozíte zdraví kojence.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětská výživa
Hmotnost: 0.82 kg