GG Sensitiv Plus prací gel 1,5l 37PD Neměcko

Kód: 4021
Neohodnoceno
109 Kč 90,08 Kč bez DPH
Skladem (18 ks)

Skvělý prací gel pro jedince s citlivou pokožkou, exémem, suchou pokožkou a pro děti. Prací gel je univerzální a je možné ho použít na všechno běžné prádlo. Vhodné i na vlnu a hedvábí.

Bez barviv, parfému a enzymů, dermatologicky testováno

Balení 1,5L

Varování
Způsobuje vážné podráždění očí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení

Bez barviv, parfému a enzymů. Dávkování: 1-2 víčka (60-120ml) na 4-5kg prádla, dávkování upravte dle stupně znečištění a tvrdosti vody. Vhodné i na vlnu a hedvábí. Varování Obsahuje: lauryl diethylenglykol sulfát sodný, Benzenesulfonic acid, mono-C10-13-alkyl derivs., compds. with ethanolamine Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce a zasažené části těla. Používejte ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte lékaře. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Obsahuje sodná sůl pyrithionu. Může vyvolat alergickou reakci. 5-<15 % aniontové povrchově aktivní látky, <5 % fosfonáty, <5 % neiontové povrchově aktivní látky, <5 % mýdlo, <5 % polykarboxyláty, Methylisothiazolinone, Benziosothiazolinone

Varování

Obsahuje: lauryl diethylenglykol sulfát sodný, Benzenesulfonic acid, mono-C10-13-alkyl derivs., compds. with ethanolamine Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Prací gely
Hmotnost: 1.5 kg