GUT&GÜNSTIG Feuchte Allzwecktücher - univerzální čistící vlhčené ubrousky 80ks Německo

Kód: 211
Neohodnoceno
63 Kč 52,07 Kč bez DPH
Skladem (17 ks)

Ideální vlhčené ubrousky pro důkladné čištění hladkých povrchů v celé domácnosti. Zejména v koupelně, kuchyni nebo WC. Výborná volba pro rychlý úklid - povrch zbaví prachu i nečistot a zanechají hygienickou čistotu s příjemnou citronovou vůní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tyto ubrousky využijete i na cestách, kdy si chcete být například jisti, že povrch záchodového prkénka na benzinové pumpě je hygienicky bezpečný.

Použití: vyjměte ubrousek z obalu a setřete zvolený povrch jako obvykle. Vhodné pro všechny omyvatelné povrchy. Po utření není potřeba povrch oplachovat vodou, pouze vytřít do sucha. Balení po otevření opět pevně uzavřete. Použitý hadřík nevhazujte do toalety.

  • výhodné velké balení - 80 ubrousků
  • znovu uzavíratelné balení
  • ideální pro rychlé hygienické čištění hladkých povrchů
  • příjemná vůně
  • použití doma i na cestách

Nepoužívejte pro osobní hygienu těla. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyhněte se kontaktu s očima. Při zasažení očí je okamžitě důkladně vypláchněte vodou. Nepoužívejte na povrchy citlivé na alkohol nebo na lakované povrchy. Vyzkoušejte nejprve na skrytém místě povrchu.

Obsahuje: Aqua, Alcohol denat., Fenoxyethanol, diethylhexyl sulfosukcinát sodný, kaprylyl / kapryl glukosid, Parfum, citral, limonen.

Doplňkové parametry

Kategorie: Drogérie
Hmotnost: 0.392 kg