Ariel Professional prací gel Color 60 dávek, 3l Německo

Kód: 681
Neohodnoceno
Značka: ARIEL
429 Kč 354,55 Kč bez DPH 143 Kč / 1 l
Skladem (1 ks)

Tekutý prací prostředek Ariel odstraňuje neobvyklé skvrny již při prvním praní. Přestože je Ariel silný proti skvrnám, je velmi jemný k oblečení

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Detailní popis produktu

 • Tekutý prací prostředek Ariel odstraňuje neobvyklé skvrny již při prvním praní. Přestože je Ariel silný proti skvrnám, je velmi jemný k oblečení. Na rozdíl od pracího prášku působí tekutý prací prostředek Ariel přímo v srdci prádla. Odstraňuje skvrny, které způsobují nepříjemné pachy, jako je pot a tělesný pach, a zanechává vaše oblečení nádherně vonící a čisté. Pro dosažení nejlepších výsledků vložte víčko naplněné pracím prostředkem do bubnu pračky. Ariel je k dispozici také jako prací prášek a v kapslích.

  • Výjimečné odstraňování skvrn bylo již při prvním
  • Odstraňuje skvrny, které způsobují nepříjemný zápach, jako je pot a tělesný pach
  • Vytváří mimořádně svěží a čistou vůni oblečení
  • Krásně čistí bílý i barevný vosk, a to i ve studené vodě
  • Zajišťuje, aby se špína nelepila a skvrny se nevytáhly zpět
  CLP_vykricnik
  Varování: Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Prací gely
Hmotnost: 3.2 kg