Dr. Beckmann ubrousky pro obnovu černé barvy 2v1, 6ks

Kód: 3306
Neohodnoceno
79 Kč 65,29 Kč bez DPH
Skladem (7 ks)

Barva vaší oblíbené barvy již vybledla, povrch je zdrsněný a dokonce má nevzhledné žmolky? Máme pro Vás řešení od Dr. Beckmanna. Ubrousky pro obnovu černé barvy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Barva vaší oblíbené barvy již vybledla, povrch je zdrsněný a dokonce má nevzhledné žmolky? Máme pro Vás řešení od Dr. Beckmanna. Ubrousky pro obnovu černé barvy.

Dr. Beckmann Color & Fiber Refresh s inovativním složením péče o barvy a vlákna, obnovuje černou barvu vašich textilií a chrání před vyblednutím během běžného pracího cyklu. Vysoce kvalitní barvivo na textil se během praní kombinuje s vlákny - pro dlouhotrvající intenzivní černou. Současně pečující enzymy vyhlazují zdrsněná vlákna a zabraňují tvorbě žmoulků. Pro dobře ošetřené textilie, které vypadají po dlouhou dobu jako nové - s minimálním úsilím.

  • pro intenzivní černá a hladká vlákna
  • se skutečným barvivem na textil
  • obnovuje černou barvu vašich textilií a chrání před vyblednutím
  • vyhlazuje zdrsněná vlákna pečujícím enzymem

Dovezeno z Německa

Postup:  Naplňte pračku čistě černým prádlem a podle doporučení použijte obvyklý prací prostředek.

Pro trvalé zachování barvy pravidelně přidávejte do bubnu 1 hadřík na každou náplň a spusťte požadovaný prací program. Pro intenzivnější obnovu barev použijte 2-3 látky v závislosti na množství náplně (poloviční / plná náplň). Po intenzivním používání vyperte prádlo v tmavých barvách nebo spusťte hlavní prací cyklus při 40 ° C bez pracího prostředku nebo vosku.
Po praní odevzdejte hadřík(y) do domácího odpadu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Odstraňovače skvrn a bělidla
Hmotnost: 0.1 kg